Роналдо опустоши Саудитска Арабия с голове

"Кристиано Роналдо продължава да впечатлява футболните фенове като машина за голове, като този път разтърси първенството на Саудитска Арабия с невероятен удар от около 35 метра. В среща от 14-ия кръг, звездата на Ал Насър допринесе с два бързи гола през второто полувреме, водейки своя отбор до убедителна победа с 3:0 над Ал Окход.

Събитията на терена се разиграха като истински спектакъл, когато Сами Ал Наджи откри резултата в полза на Ал Насър в 13-ата минута. В 80-ата минута обаче, вечният Роналдо се превърна в майстор, като вкара във вратата от впечатляващо разстояние. Топката преодоля дистанция от 35-36 метра и се закара в празната врата, след като вратарят на противника се опита да се справи с първоначалната опасност.

Триминутен интервал беше достатъчен за Роналдо да удвои аванса на своя отбор. Със забележителен финес, португалецът изпълни докосване от малък ъгъл и отправи падащата топка към мрежата за втория гол.

Сега с 15 гола в Саудитската лига, Кристиано Роналдо държи върха в класирането, с 5 гола повече от сърбина Александър Митрович от Ал Хилал. Въпреки това, тимът на Роналдо се намира само на една точка зад лидера Ал Хилал, който обаче има и мач по-малко.

Автор: Admiral Newspaper Admiral Newspaper 15 Пъти прочетена